Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdobienie paznokci z lakierami Rimmel
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-13, 17:48   #1
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873

Zdobienie paznokci z lakierami Rimmel


Też udało mi się dostać swoje własne Rimmelki, które testuję już od kilku dni.Niestety z powodu sesji testowanie jest trochę utrudnione (konserwatywni prowadzący nie patrzą się łaskawie na panterkę na paznokciach ), dlatego wrzucam tylko dwa zdobienia. W weekend powinnam się poprawić. Z góry przepraszam za długość, ale niestety niedawno musiałam obciąć paznokcie ekstremalnie krótko i teraz czekam aż odrosną.

Najpierw krótki opis lakierów.
Moje odcienie to 500 Peppermint (mięta), 713 Britpop (niebieski), 711 Punk Rock (błotny) i 313 Coctail Passion (koral). Wszystkie lakiery mają świetne, duże płaskie pędzelki, którymi swietnie nakłada się lakier. Konsystencja jest w sam raz - odcień koralowy jest trochę bardziej wodnisty niż reszta i trzeba z nim bardziej uwazać przy skórkach. Poza tym wszystkie lakiery kryją już przy dwóch warstwach. To tyle, jezeli chodzi o minirecenzję, a teraz czas na zdobienia.
Zdobienie 1 - moje ulubione kropki w wersji błyszczacej + reszta paznokci w wersji matowej
Zdobienie 2 - dwa rodzaje różnokolorowej panterki + cieniowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC16047.jpg (112,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16050.jpg (76,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16019.jpg (50,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16052.jpg (81,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC16058.jpg (43,0 KB, 66 załadowań)
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora