Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-10, 13:03   #18
Tajfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 197
Dot.: Odpenisowe/odpochwowe Zapalenie Mózgu

Wiecie dziewczyny, ja rozumiem w pełni to, ze przy nowym facecie można coś polubić, No nie wiem, w sensie „a mój TŻ pokazał mi, ze chodzenie po górach jest spoko”, czy tam pójście na kompromis, czy nawet lekkie nacięcie się do jego hobby, robienie czegoś wspólnie.
Ale w sytuacji kiedy kobieta żyje tylko i wyłącznie hobby faceta, jak ktoś wyżej napisał, nie ma własnego zdania a wręcz je ukrywa przed nowym facetem to robi się to takie dziwne.
Ja przeżyłam szok z ta moja znajoma bo ona przeskoczyła z jednego związku w drugi i odmiana o 180stopni i tak w sumie to rozmawiając z nią, nie ma jej tylko ten facet z którym w danym momencie jest.
A jak pisałam na zdziwieniowym, laska obserwuje, wyszukuje w necie każda osobę z jego otoczenia i śledzi ich profile, o której usłyszy. Nawet dentystkę, jak napisał, ze do dentystki idzie. I dla mnie to takie creepy, bo nie wiem jak taka osoba zachowa jest w stosunku do mnie, czy to tylko facetowi swojemu robi czy może znajomym tez.
Tajfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując