Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szkoła językowa w Warszawie - która? angielski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-19, 18:17   #397
mlodka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 10
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Cytat:
Napisane przez dorothea89 Pokaż wiadomość
Hej, ja ze swojej strony mogę polecić English for You. Rok temu robiłam tam kurs ogólny (roczny) i zdecydowałam się zostać i w tym roku. Pamiętam, że kiedy szukałam odpowiedniej szkoły to się nagłowiłam i natrudziłam, głowa pełna opinii znajomych i osób z internetu. Zdecydowałam się ostatecznie na EFY ponieważ mieli sporo dobrych opinii i stwierdziałam też, że skoro jest to szkoła, w której uczą tylko j. angielskiego i na tym się skupiają, to w takim razie się do tego jakoś przykładają. No i się nie pomyliłam. Moja grupa miała świetną lektorkę. Polecam zajęcia z p. Anią Ż. Świetnie wytłumaczy, nawet te zagadnienie, które wydają nam się nie do przeskoczenia. Dodatowo na zajęciach zawsze dostarczała dużo materiałów. Było sporo zadań domowych, co dla jednych może nie być plusem, ale dla mnie było, ponieważ miałam dodatkową motywację, żeby poćwiczyć i się sprawdzić. Zajęcia w tej szkole dzielą się na dwie części ( w zależności jaki kurs wybieracie) - ja raz w tygodniu miałam zajęcia z polskim lektorem i raz w tygodniu zajęcia z native speakerem - super opcja! Szkoła również w ramach wykupionego kursu daje w pakiecie dodatkowe lekcje z native speakerami. Ja nie znalazłam konkurencyjnej (cenowo) szkoły. Ale i tak największym atutem jest jakość zajeć. Zresztą gdyby tak nie było, to nie zedecydowałabym się pozostać w tej szkole kolejny rok. Jak macie jakieś pytania odnośnie EFY to chętnie pomogę
Właśnie ze względu na duży nacisk na konwersacje też mocno rozważam English For You. Widzę, że szkoła ma dobrą renomę i interesujący system nauki. Kiedyś chodziłam do Academy of New York i też byłam zadowolona. Lubię jednak od czasu do czasu zrobić sobie odmianę.
mlodka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując