Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 14. W tej części wszystkie zachodzą a niektore już urodzą :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-12, 20:38   #3275
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 14. W tej części wszystkie zachodzą a niektore już urod

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
My mamy Amelis Hugo

TZ właśnie meble przywiózł [emoji7] zaraz jedziemy do miasta a potem będzie składanie

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

My dzisiaj oglądaliśmy meble w Ikei- spodobała nam się jedna komoda, a szafkę na pralkę kupiliśmy od razu i już zrobiłam porządki, poprzekładałam część rzeczy, nad resztą się zastanawiam czy dam rade wyrzucić (nie używam, to po co leżą ).


Kolejna czystka w drodze, po kosmetykach czas na ciuchy będzie znowu


Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Załącznik 7657875
To my [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]


Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkZałącznik 7657876
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Jaakie piękności!


Będzie się działo!



Alw dobrze że robisz rekonesans. Jednak trzeba mniej więcej wiedzieć co się chce. wtedy jest prościej.

Heloooł, it's me..

Ale macie fajne brzuszki


[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86358677]Majeczka, Bejata pięknie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] jej jak czekam u siebie na to... była żona mojego brata pozwoliła pierwszy raz, żeby brat małą przywiózł do babci musiał dziadek umrzeć, żeby głupia krowa się zgodziła

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Słabe jest pogrywanie dziećmi... I odcinanie ich od korzeni- jest to wytłumaczalne jedynie gdy jakaś rodzina jest na serio walnięta i kontakt z nimi może zaszkodzić dziecku...


Cytat:
Napisane przez dawacdzidzie Pokaż wiadomość
Ale pięknie wyglądacie dziewczyny z tymi brzuszkami!!! [emoji173]

Też dzisiaj robiłam zdjęcie brzucha, wróciłam do swojego szesciopaka po 3 miesiącach ćwiczeń także tez mam się czym chwalić chcialabym zeby dalo sie tak ciążowy siłą woli i checiami wypracowac...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdroszczę


Jak urodzę i będzie można bezpiecznie ćwiczyć, chcę się ostro wziąć za siebie, już się ładnie zrehabilitowałam po ACL, pupa i uda były boskie, ale po porodzie mało z tego zostanie


Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Mierzylam niedawno ciśnienie 94/56 tętno 89. Ja to chyba jednak stresuje sie tymi wizytami bo u lekarza zawsze mam w normie a w domu niskie xD wczoraj bylo 110/70



U mnie było podobne w czwartek- 110/60, ale się zdenerwowałam, bo miał za duży rękaw do mierzenia ciśnienia i mnie strasznie mocno ścisnął a to boli jak cholera


No ale mnie TŻ kupił własny rękaw żebym w domu mierzyła, to musiał kupić taki dla nastolatków
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora