Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 20:21   #4858
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez cherrycherryboomboom_17 Pokaż wiadomość
Podczytuje Was, ale jakos nie mialam nic madrego do napisania xd

Ja kiedys uzywalam to serum GP, ale chcialam cos nowego przetestowac i teraz mam serum Venita i jest calkiem ok [emoji14] Serum Balea tez jest super i ladnie pachnie tylko nie wszedzie dostepne :/

Nalozylam ostatnio glutka z siemienia lnianego, ale jakos szalu nie bylo jak kiedys

Aktualne zdjecia:

Załącznik 7657965Załącznik 7657966

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
O mamo jakie piękne i gęste włosy
Aż zebrało mi się na wstrzymanie przed obcięciem moich

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
super długość!
Jeśli chodzi o serum do końcówek to lubię z oriflame ale nie ten przezroczysty hair x tylko oleo i wiem ze w katalogu 2/2019 jest na promocji...szampony tez ma fajne (seria love nature)tylko zależy co włosy lubią ale są bardzo. Geste wydajne wiec pewnie kupie ten z bambusem bo kojarzy mi się z biovaxem...

U mnie nic nowego.tez podczytuje
Bardzo dawno nie miałam nic a nic z Oriflame, z czystej ciekawości sobie zerknę na produkty od nich, czasem znajdują się tam niezłe perełki

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Ja zawsze daję takie produkty tak od połowy włosów. Do tej pory najlepsze dla mnie były Elseve ze złotym aplikatorem (wersja bardziej budżetowa) i Kerastase różowy (to jest dla mnie prawdziwy ideał). Teraz będę szukać czegoś nowego i sama nie wiem w co celować. Na Kerastase raczej nie mogę sobie w najbliższym czasie pozwolić niestety.
Elseve jest cudowne, ale już mnie nudzi. Myślę, że finalnie zdecyduję się na Kerastase
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora