Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-21, 13:33   #5002
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
mam oczy takie jak ta kobietka na 2 i 3 zdjęciu, według mnie do takich pasuje czerń

ja juz od dziecka marzę o brązowych oczach
Mi też ten jej kolor nie pasuje do oczu ale w granatowej czerni wyglądała by bosko!

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość


Kachula przejrzałam Twoją włosową historię, jej jak Ci było pięknie w tym rudym/czerwonym ale ta ostatnia fotka z natural& easy to powala na kolana, ten brąz jest taki mega naturalny, na tym zdjęciu wygląda zupełnie inaczej niż na tych które dodawałaś pare stron temu( pewnie kwestia oświetlenia i aparatu)
To ostatnie to z komórki bo jako jedyna nie robiła mi jakiś rudo czerwonych pasemek A kolor jest bardzo naturalny, jakbym się w nim urodziła

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja też przejrzałam i powiem szczerze że ten kolor co masz obecnie jest trafiony w 10
Mi tez się bardzo podoba ale chyba będę musiała zrezygnować z farb chemicznych bo jak tak czytałam po necie to wszystkie moje objawy łącznie z wypadaniem włosów mogą świadczyć o uczuleniu na PPD i chyba pójdę to zbadać. Nie wiem tylko czy do dermatologa czy do alergologa?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora