Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 20:41   #8
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dziunkowa, może być tanie [emoji14] ale apetyt rośnie w miarę jedzenia hehe
Ja już trochę na to hobby wydałam, ale są droższe. Góry więcej kosztują [emoji14]
Melduję wykonanie zadania Było cudownie, wspaniale, och i ach Czas znacznie lepszy niż zakładałam, najpierw się ustawiłam na 2:1o, ale biegłam szybciej i wyszło ostatecznie 2:04:37 z czego jestem bardzo, bardzo zadowolona. Mogłam nawet pocisnąć mocniej, ale że to pierwszy taki długi bieg w moim życiu to biegłam dość spokojnie. Na 15 km był podbieg, który ludziom sprawiał problemy a mnie ucieszył bo lubię podbiegi i w sumie od tych 15 km jeszcze przyspieszałam. Chcę jeszczeeeeeee
Gratulacje !
Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Ale super gratuluję. Czas rewelacyjny.

Górskie drogie bo często wiąże się z wyjazdami. Pakiety ok. I wszędzie są podobne ceny, tzn w Europie. Bo w takiej Ameryce to już drożej, i w południowej o dziwo tez. A na Antarktyde to już chyba trza by kredyt brać.
Jeśli ktoś chce pobiegać rekreacyjnie po parku to bieganie jest bardzo tanie. Para butów, komplet ubrań, endomondo w telefonie. Gorzej jak się człowiek wkreci [emoji23] Majątek wydałam na różne biegi, wyjazdy. Swego czasu zdarzało mi sie biegać w zawodach 2 razy w miesiącu, często były to dalsze wyjazdy np. w góry z noclegiem. A przygotowanie do ultra to już w ogóle do tanich nie należy, trzeba mieć wszystko dopięte. Pakiet, noclegi, dojazd, dobre buty, plecak z bukłakiem, pas, żele, itp. Itd

Ale wiecie co, nie żałuję ani złotówki wydanej na bieganie, bo ilu świetnych ludzi poznałam dzieki temu i ile pieknych miejsc zobaczyłam to moje [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując