Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-06, 01:48   #2798
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Jak patrzyłam na na Penelope, to umknął mi energetyczny hiszpański, a przecież jest taki oczywisty, ale gwiezdny od razu zauwazyłam, bo tylko spojrzałam na jej zdjęcia i miałam silne wrazenie "nic tu po mnie", w sensie, że inspiracji nie znajdę. Ona jest taka wieczorowa, a ja bym wyglądała w tym jak elegancko przyozdobiony koń. A co ciekawe mówiono mi bardzo często w czasach nastoletnich, że mam południową urodę Ale faktycznie nigdy nie było wzmianek o Hiszpanii, raczej o Włoszech, a odkąd unikam słońca i mam jaśniejsze włosy jakoś wcale tego nie widzę poza specyficznym kształtem oczu i figurą.

Raz nawet ortopeda pytał matkę, czy mój ojciec jest Polakiem... ale jak się okazało nie poznał się na źle ustawionej miednicy i wziął to za południową cechę budowy

Chimay rozumiem z tym brakiem okazji, ale może letnia kolacja z partnerem na mieście, może rocznicowa, czy wyjście z koleżankami na drinka, jakas impreza rodzinna, firmowa? Naprawdę świetnie Ci w nim i szkoda by było pozbyć się takiego ciucha. Co do szarej bluzki vs off white. No niestety mimo, że ta jasna nijak nie pasuje do dołów poza granatowymi kulotami, a krój ma niekorzystny, to kolor pasuje Ci o wiele bardziej niż w szarej, która ma za to świetny krój. Po prostu w tym szarym względen jasnego tak przygasasz. Oczy, skóra, wszystko robi się lekko wyblakłe - w jasnym odwrotnie, promienna cera, wyraźny kolor tęczówki. Nie ma w szarości tragedii, ale nie ma efektu, który dałby Ci to coś. On jest taki do przemykania niezauważoną wśród tłumu. I jasne neutrale to zdecydowanie może być Noble, zupełnie bez efektu dzidzi piernik.

Przyszła jakaś paczka. Rano poprzymierzam i spróbuję zrobić jakieś zestawy, bo nie chcę juz zostawiac ciuchów, które nie mam pojęcia do czego mogłyby pasować. Mam całą garderobę i nie mam się jednocześnie w co ubrać.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora