Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-05, 20:18   #1106
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Cytat:
Napisane przez Chibiusa Pokaż wiadomość
Hej Może tutaj ktoś będzie w stanie pomóc mi z problemem, z którym już się długo zmagam i znaleźć przyczynę nagłego pogorszenia się stanu włosów albo pomóc jak mogę to naprawić.
Otóż ok. 3-2 lata temu zauważyłam straszne pogorszenie stanu moich włosów. Stały się sianowate, plątały się i robiły kołtuny. Bardzo dziwne, bo nigdy przedtem nie miałam takich włosów, zawsze były gładkie, nigdy się nie puszyły, nawet nie musiałam używać odżywki a i tak były pod tym względem idealne. Jakby ktoś mi zamienił włosy na inne :O No i od tego czasu nawet po użyciu odżywek były okropne.
Teraz już są w o wiele lepszym stanie bo intensywnie o nie dbam, ale i tak nie są jak kiedyś. Zauważyłam, że włosy są takie jakby "poszarpane" na całej długości. Nadal świeżo po umyciu robi się puch na przodzie (mimo odżywki) i jak są mokre to się plączą, ale ujarzmiam je i ogólnie już są w miarę gładkie, tylko widzę to postrzępienie na całej długości na wierzchu.
-Włosów nie farbuję (ostatni raz zafarbowałam 3,5 roku temu)
- nie używam suszarki
- nie prostuję
- nie związuję w gumkę
W czasach gm i LO jak czasem farbowałam włosy czy prostowałam to miałam je w lepszej kondycji niż teraz jak tak naprawdę nic nie robię co mogłoby im szkodzić, więc tym bardziej mnie to dziwi. Zastanawiam się od czego mogą być takie poszarpane?
Opisz pielęgnację. Bez tego można kryształową kulę wyciągać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując