Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza !!Proszę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-03-23, 14:11   #13
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Metamorfoza !!Proszę

[img]icons/icon7.gif[/img] dzien dobry [img]icons/icon7.gif[/img] Sywus [img]icons/icon7.gif[/img] przyznam , ze taaak mało mówią te zdjecia, ze nawet boję się cokolwiek proponować, ale nic to zaryzykuje [img]icons/icon7.gif[/img] Babcia [img]icons/icon29.gif[/img] wkleiła Ci kilka pieknych fryzurek, ja dodam troche , Szefowa [img]icons/1cmok.gif[/img] pewnie tez, choc przyznam, ze booooje sie bardzo, bo te zdjecia Twoje Sylwus tak mało mówią.. [img]icons/icon9.gif[/img] ale ok [img]icons/icon7.gif[/img] wklejam [img]icons/icon7.gif[/img] Głownie sa to , jak widzisz fruzurki krótkie i półdługie, bo jak widze [img]icons/icon41.gif[/img] w takich byłoby Ci lepiej [img]icons/icon7.gif[/img] Polecam uwadze model 1 i 4 , w tyc byłoby Ci super [img]icons/icon7.gif[/img] grzweczka asymetryczna , lub bardzo scienowana [img]icons/icon7.gif[/img] duzo cieniowania, tak zeby nadac łepkowi lekkosci [img]icons/icon7.gif[/img] zobacz zresztą fotki [img]icons/icon7.gif[/img]co do koloru włoskow sie nie wypowiem, bo nie wiem jaki masz aktualnie, ani w jakich sei najlepiej czujesz- znow jakosc zdjec [img]icons/icon9.gif[/img] nie napisałas tez Skarbus, jakie masz te wlsoki - cienkie, duzo ich , troche falujące - JAKIE ? marudna ze mnie małpa, wiem , ale strasznie nie lubie doradzac w ciemno- ze tak powiem [img]icons/icon7.gif[/img] Na temat makijazu nie mówie NIC, domyslasz sie pewnie dlaczego [img]icons/icon10.gif[/img]

no nic- poogladaj sobie Babci [img]icons/1cmok.gif[/img] i moje fotki, ocen, wybierz [img]icons/icon7.gif[/img] ja na razie zmykam [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. i zdjecie wyrazne plisss [img]icons/icon7.gif[/img] pozdrowionka cieple [img]icons/icon40.gif[/img]

Agencja [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując