Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lifting bez skalpela ? nici liftingujące
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-16, 22:08   #55
Ewa7506
Raczkowanie
 
Avatar Ewa7506
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez iwka_07 Pokaż wiadomość
A ja ciągle mam wgłębienia na lewym policzku. Widać jak przebiegają dwie nitki Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej. Pani doktor stwierdziła, że powodem tego jest płytsze umieszczenie nici pod skórą niż na prawym poliku. Mam spać na lewej stronie. Powinno się to wyprasować. A jak po tygodniu nie będzie lepiej, to mam przyjść i wtedy popuści mi te nici. Ale czy wtedy policzek nie opadnie? Już sama nie wiem. Ciągnięcie ustąpiło i mimika wróciła Ale żeby było widać jakieś spektakularne efekty - tego nie mogę powiedzieć. Mam nadzieję, że tylko mnie spotkało coś takiego i będę wyjątkiem potwierdzającym regułę Będę informować o postępach. Pozdrawiam!
Napisz proszę jak u Ciebie sytuacja wygląda. Też niestety mam wgłębienie po zbyt płytko zaaplikowanej nici i nie jest to lekka sprawa. Miałam już podane w to miejsce kwas hialuronowy co nieco poprawiło sytuację i dzisiaj dodatkową nić a ja ciągle widzę tą szramę na poliku i mnie trafia Myślę, że niestety jeszcze trochę kwasu trzeba będzie dołożyć. Jak widać nie jest prosty zabieg. Mi wykonywał go sprawdzony i bardzo polecany lekarz a przejechał się na jednej, małej nici.

Edytowane przez Ewa7506
Czas edycji: 2015-06-16 o 22:10
Ewa7506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując