Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-07, 09:19   #428
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Wspolczuje stresu, wiem bo mam podobnie, tylko mammografia u mnie wyszla wzorowa ale potem jeszcze mialam USG robione i tam cos wyszlo.

Z tego co wiem, to mammografia dla kobiet w naszym wieku (czyli przed menopauzą) jest właściwie tylko uzupełniająca do USG. Jak w USG coś wyjdzie nie tak, to kierują na mammo dla pełniejszego obrazu. O ile się nie mylę.


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
...oczywiscie sie nie dowiedzialam bo lekarka z USG powiedziala ze opisze i wyszla abym sie ubrala. czekam a pielegniarka mowi zebym juz wyszla bo wizyta skonczona, czekam na zewnatrz ...i sie okazalao ze ona to opisala i wyslalala bezposrednio do mojego lekarza. ani slowa do mnie i przekazala przez pielegniarke ze moj lekarz mi wszystko powie. ok mialam wizyte umowiona na kwiecien wiec ok. Wizyty wszystkie odwolane teraz plus dermatolog. Tez nie wiem co wyszlo....

Lekarze są czasem tak zakręceni...


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Pocieszam sie ze moze cos malo waznego zwiazane z moja wysoka prolaktyna.... lek na prolaktyne---brak stresu. No ale jak zyc dzis bez stresu to ja nie wiem.

Na pewno !


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Nawet na zakupy isc sie nie da aby odreagowac...

Ja cisnę online


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Trzymam mocne kciuki za zdrowie wszystkich!!!

Tak ! Trzymajmy się wszyscy Żywcem nas nie wezmą !

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Quantum zdrowia życzę trzymam mocno kciuki żeby to nie było nic poważnego

Dziękuję


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
miałam gina umówionego na usg i cyto i kicha, wszystko odwołane. Konsultację telefoniczną mi zaproponowali i nie wiem może przez skypa mi gin usg strzeli?

No to jest niezłe
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora