Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem, część XL.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-16, 14:06   #194
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Rozstanie z facetem; część 40

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Cerveza, opisujesz mój związek w tym momencie Poniżanie czy sadystyczne klimaty w sypialni, absolutnie nie przechodzą na życie (może poza jakimiś drobnymi żarcikami). Da się, naprawdę Pomyśl, że to właśnie dla Ciebie szansa, byś poznała coś innego i zdała sobie sprawę, że wcale nie było dobrze. Może tego Ci właśnie potrzeba. Zasługujesz na coś więcej, nie dawaj się poniżać w sytuacjach, w których sobie tego nie życzysz! Jesteś znacznie silniejsza, niż Ci się wydaje i jeszcze się o tym przekonasz

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------


Pierwsze zdanie - dokładnie tak. To zwykle bardziej "roleplay", zabawa za obopólną zgodą. O to tu chodzi.



Nigdy nie ciągnęło mnie na erasmusa, ale cieszę się, że zrobiłaś tak duży krok w kierunku spełniania marzeń i trzymam za Ciebie mooocno kciuki
Zazdroszczę Ci takiego związku. Nienawidzę jak facet jest taki delikatny, dobry i ciągle pyta czy wszystko ok. OMATKOOO.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
@Higurashi moj nie podnosil na mnie glosu raczej i odzywal sie z szacunkiem. No moze na San koniec zwiazku juz niezbyt.

Po prostu co innego nie zagralo. Nie umiem Ci wyjasnic co.

Natomiast ja moglam tak cale zycie. Tacy byliśmy i takich nas akceptowalam. Nie szukam idealu i idealnego zwiazku choc wiem ze na wizazu to same idealne związki... no ale mi sie dobrze zylo w naszym totalnie nie idealnym.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie. Ja się przyzwyczaiłam do tego, jak to wyglądało. Myślałąm, że jemu też to pasuje, ale jak widać szukał wrażeń.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora