Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tasiemiec - pomocy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-07, 21:09   #34
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Tasiemiec - pomocy

Cytat:
Napisane przez rudytofik2 Pokaż wiadomość
usłyszałam od lekarzy że nie dostanę więcej tabletek bo wyniki kału na pasożyty są obecnie ujemne i nie mają podstaw na wypisanie recepty,oczywiście pójdę znowu do jakieś poradni, i nowego lekarza, może wezmę kolejne skierowanie do szpitala, ale głównie chodzi o to że ja już tracę nadzieję,

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

nie mieszkam w lublinie do lublina mam 200 km, dojeżdżałam bo mieszkam w małej miejscowości i liczyłam że tam są dużo lepsi specjaliści i mi pomogą, ale nic bardziej mylnego....
Tez wiele przeszlam przez lubelskich lekarzy
Więcej tabletek ci nie dają, ponieważ nie ma do tego podstaw.
Jeśli chcesz wiedzieć czy faktycznie juz go nie masz, to wykonaj prywatnie poprawny cykl badan Kalu na pasożyty w sanepidzie lubelskim- ul. Pielęgniarek, obok szpitala na kraśnickiej.
Trzeba zrobić 3 próbki kupy w odstępie 3 dni każda, jak nic nie wyjdzie to jesteś wolna.
Wiem na czym to polega, bo nim mnie zdiagnozowali zakaznicy, to sprawdzali mnie na wszystko co możliwe... Najlepiej na pasożyty robi właśnie badania sanepid, zwykle laboratoria trochę olewaja sprawę i dostaje są wynik fałszywie ujemny.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując