Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lesbijki i Biseksualistki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 11:42   #3378
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Lesbijki i Biseksualistki

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87137878]Cześć wszystkim, pozwolę sobie odświeżyc wątek

Czy myślicie, że to możliwe, żeby orientacja ewoluowala w ciągu życia? Jeszcze do niedawna w ogóle nie patrzyłam na kobiety w kontekście seksualnym /związkowym, a od jakiegoś czasu się to zmieniło. Zwłaszcza, że spotkałam niedawno koleżankę koleżanki i poczułam się oczarowana nigdy wcześniej tak nie reagowalam. Tylko że ona chyba jest 100% hetero.
Zastanawiam się, czy to coś chwilowego, jakieś zawirowania hormonalne, czy może będąc w połowie 20. może się tak nagle człowiekowi odmienić. A może wcześniej po prostu jakoś do siebie takich reakcji nie dopuszczalam.[/QUOTE]Myślę, że jak najbardziej orientacja może ewoluować. Nie znam Ciebie jednak na tyle, żeby stwierdzić czy to tylko otwarcie na doświadczenia bi-curious, czy też faktycznie zaczęły pociągać Cię kobiety. Jeżeli jesteś wolna i masz ochotę - na Twoim miejscu spróbowałabym. Nigdy się nie dowiesz jak to jest naprawdę z opowiadań innych..
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując