Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-08, 06:57   #73
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
dziś miałam bliski kontakt z moim doktorem od estetyki, to przy okazji go wypytałam o ten obrzek LaMary. No i faktycznie okazuje się, ze takie pozne reakcje się zdarzają i to wcale nie tak rzadko W reakcje wchodzą nie tyle kwas hialuronowy, ile srodki stabilizujące do niego dodawane i to przy zadziałaniu jakiegoś dodatkowego czynniki - infekcji zebopochodnych, zapalenia zatok, alergii...Nie do wykluczenia. Do tego powiedział, ze na rynku polskim jest zgłoszone ok 180 preparatow z kwasem( nie licząc tych nielegalnie sprowadzanych), a w USA jest dopuszczonych 8 - wiec u nas znacznie większe ryzyko, ze ktorys zadziałą nie tak...
Przezyłam ultraformer. No coz, jest to bolesne, nie da się ukryc, choć i tak bardziej cierpie przy mezo na twarz...No i gorzej wyglądam. Tu strzeliło mi jedno naczynie, czułam to, wiec na policzku mam już mały obrzek i początek krwiaka. Ogolnie wrazenia to dzwiek maszyny do szycia na twarzy, która kopie nas uderzeniami pradu...Najbardziej boli na kościach - czoło, kosci policzkowe...Okolica ust, w odróżnieniu do innych zabiegow - jest mniej wrazliwa. Jezdzi się na dwóch głębokościach, po 4 razy kazde miejsce. Dodatkowo jest chłodzenie urządzeniem przypominającym ucisk zamrozonego zelazka. Po jesteśmy zaczerwioenione ale nie jakos tragicznie, gorzej, ze mamy twarz wysmarowana kremem, ale potem krem można zetrzeć, wiec po kwadransie mniej więcej nadajemy się do pokazania ludziom, z rumieniem do przejścia. No i id razu jest pewien efekt, który stopniowo nasila się z biegiem czasu - naturalne wyostrzenie linii zuchwy, podciagniecie policzkow...Nic tego tak nie zrobi.
Kamlisa dzięki za opis. Ja ciągle myślę... Chciałabym i przeraża mnie to jak się wygląda po. Widziałam filmiki i zdjęcia w necie...

LaMary nie jest tak źle. Jakiś tam śnieg jest przecież [emoji6]

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora