Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-27, 19:26   #379
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Tak, koronawirus już u nas w mieście się rządzi Koleżanka z firmy farmaceutycznej przekazała informację, że w Polsce jest 20 potwierdzonych przypadków, ale nie podano tego jeszcze do wiadomości publicznej. W stolicy były komunikaty o nieposyłaniu dzieci do przedszkoli i szkół, jeśli rodzice mają taką możliwość. U nas w Łodzi prawie bez korków, więc info do mieszkańców dotarło. "Niestety" śledzę medyków i lekarzy na Instagramie i to wszystko wygląda bardzo czarno. W mediach propaganda, a pracownicy SORów piszą, że w razie epidemii szpitale nie będą w stanie wygospodarować większej ilości łóżek, izolatki mają castoramowe drzwi z kartonu, a sami lekarze mówią bez ogródek, że pierwsi będą [złe słowo], żeby się nie zarazić.
Część osób ode mnie z roku nie wybiera się na zajęcia, bo na zjazdach są ludzie z całej Europy.

Pozostając przy państwie z dykty... mam już diagnozę, teraz jedynie muszę odczekać półtora miesiąca do wizyty u chirurga, a później jeszcze kolejne 4 mce na zabieg (zabieg, a nie operację), a sam czas oczekiwania będzie poza bólem niebezpieczny, bo w każdej chwili mogę dostać żółtaczki i OZT, które zostawia trwałe zmiany. Lekarz u którego dziś byłam zalecił mi nawet wywołać atak i pojechać wtedy do szpitala, bo miałabym zabieg tego samego dnia.

https://www.facebook.com/19283718240...g2MzU1MjQ1NjM/
Darmowe wiaderka z Castoramy (już wiszą po 20zł jako edycja limitowana na OLX).

Uff, no to wylałam swoje dzisiejsze frustracje. Włączam ten serial z Gwyneth W moim otoczeniu kobieta kobiecie wilkiem (czasem w owczej skórze), jednak mam dwie niesamowicie mądre ciocie - tylko obie po studiach wyjechały za granicę i to też mogło wpłynąć na ich tolerancyjność i pewną łagodność wynikającą z dojrzałości, czy raczej dojrzewania w bardziej przyjaznym/życzliwym społeczeństwie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-02-27 o 23:08 Powód: Słownictwo.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora