Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusiowe majowe 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-17, 19:44   #39
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na stronie mam wyniki bety: 782,82, wg norm laboratorium 5 tydzień ciąży... Wielkość pęcherzyka w macicy wskazuje na 5 tydzień, ale wg OM to już 7...
Zgłupiałam totalnie, bo akurat miesiączki to ja mam super regularne, więc jakim cudem ciąża byłaby 2 tyg młodsza?!


W czwartek jadę powtórzyć betę, no ale póki co, to mam mętlik w głowie...
Oglądałam niedawno historie dziewczyny na youtube którą wyladowala w szpitalu z ppdejrzeniem ciąży poza magicznej... ogolnie w tym szpitalu badali codziennie bete i szukali pecherzyka na usg bo go nie było.
Jak beta doszla do 1000 to wtedy podobno lekarz powiedział że już powinien być przy tej wartości. I był [emoji4] wszystko było ok.
Więc sądzę że jak byłaś u lekarza to jeszcze bylo dużo za wczesnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na stronie mam wyniki bety: 782,82, wg norm laboratorium 5 tydzień ciąży... Wielkość pęcherzyka w macicy wskazuje na 5 tydzień, ale wg OM to już 7...
Zgłupiałam totalnie, bo akurat miesiączki to ja mam super regularne, więc jakim cudem ciąża byłaby 2 tyg młodsza?!


W czwartek jadę powtórzyć betę, no ale póki co, to mam mętlik w głowie...
Oglądałam niedawno historie dziewczyny na youtube którą wyladowala w szpitalu z ppdejrzeniem ciąży poza magicznej... ogolnie w tym szpitalu badali codziennie bete i szukali pecherzyka na usg bo go nie było.
Jak beta doszla do 1000 to wtedy podobno lekarz powiedział że już powinien być przy tej wartości. I był [emoji4] wszystko było ok.
Więc sądzę że jak byłaś u lekarza to jeszcze bylo dużo za wczesnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując