Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do zrzucenia 40kg, potrzebne wsparcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-14, 15:55   #38
MissStiletto
Raczkowanie
 
Avatar MissStiletto
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 78
Dot.: Do zrzucenia 40kg, potrzebne wsparcie!

Cześć dziewczyny, ja również nie pisałam bo nie było czym się chwalić to jedno, a drugie - mam "te dni" i czuję się baaardzo ociężała. Nie ważę się podczas okresu, aby się nie zniechęcać. W ogóle staram się ważyć jak najmniej, bo na przestrzeni dwóch dni wahania potrafią być zbyt duże, a to tylko demotywuje. Ostatnio ważę się co 2 tygodnie.
Co do Fitatu to ostatnio jakoś nie mam motywacji, aby wszystko wpisywać, ale muszę to poprawić bo wiem, że bez wpisywania zjadam mniej lub bardziej świadomie za dużo kcal.
Z piciem wody nie mam problemu, obok biurka w pracy zawsze stoją dwie wody i praktycznie zawsze pęka te niecałe 3 l dziennie. Uwielbiam wodę i cieszę się, że przez lata wyrobiłam sobie nawyk picia jej zamiast jakiejś coli itp.
Kurcze zachęcacie mnie do tego orbiterka, jednak te moje spacery wydają mi się nie do końca wystarczające, a nie zawsze mam ochotę na mate. Ale pewnie nie znajdę dla niego miejsca I wiecie co, strasznie żałuję, że mam pracę siedzącą. To tutaj się tak roztyłam, dodatkowo widzę jak źle wpływa na moją posturę, plecy, zdrowie i ten biedny prawy nadgarstek od myszki komputerowej. Ehh Humorki mnie dopadają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MissStiletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując