Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do zrzucenia 40kg, potrzebne wsparcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-15, 19:45   #41
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Do zrzucenia 40kg, potrzebne wsparcie!

Moja organizacja posiłków różnie wygląda. Nie umiem/nie lubię gotować. W niedzielę dostaję jedzenie od mamy Takie domowe obiadki, domowy chlebek wystarczają mi zazwyczaj do środy. Potem robię najbardziej prosty obiad na świecie i dzielę na dwie porcje (czwartek, piątek), pakuję w pojemniki i biorę do pracy. Do tego różnie, czasem kanapki, czasem sałatka, owoce, koktajle. Śniadanie, jak zdążę, jem w domu, owsianka, pudding chia, co mam w domu. Mam w domu mnóstwo pojemników, słoików i butelek. Chodzę do pracy z dodatkowym jedzeniowym workiem, każdą porcję, każdy produkt mam w osobnym pojemniku, więc z boku wygląda to, jakbym jadła nie wiadomo ile. Nawet jabłko często mam pokrojone w plasterki i zapakowane Jak mam lenia, wpada niestety jakiś gotowiec ze sklepu. Tak jak już tu pisałyśmy, gubi mnie wielkość porcji. Niech to będzie najzdrowszy posiłek, ale muszę go dużo zjeść.
Ostatnio się nie ważę, bo wiem, że jest źle. Ale jak się ważyłam, to co tydzień. Chyba, że miałam okres, albo byłam tuż przed, wtedy nie. Ćwiczeń brak, z dietą nie jest najgorzej.


MissStiletto, orbitrek super sprawa. Nie trzeba kupować sprzętu drogiego, ja za swój kiedyś dałam ok 500 zł, ale go zajeździłam. Używałam go 3-4 razy w tygodniu, przejechałam tysiące km, zakładałam słuchawki i na prawdę to lubiłam. Teraz muszę poprosić tatę o naprawę, ale ostatnio jest dość zajęty i czekam (nie mieszkamy w tej samej miejscowości). I chociaż jestem gruba, to nogi i pupa twarda, mięśnie eleganckie Dużo miejsca nie zajmuje, mam bardzo małe mieszkanie, ale tak go ustawiłam, że w niczym mi nie przeszkadza.
Pracę też mam niestety siedzącą. Zawsze byłam większa niż koleżanki, ale nie było tak źle. Zgubiło mnie piwo, przekąski i jedzenie na noc.


AshaN, super, że się trzymasz. Każdy spadek cieszy. Każdy. Niech spada nawet 0,5 kg na tydzień. Będzie zdrowo i będzie coraz mniej na wadze. Czas i tak upłynie.


Anilani, jak się trzymasz?
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując