Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-16, 19:16   #70
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;87854767]Czyli 1 g to dawka nie do przekraczania, ale 1,1 g to już nie jest dużo?
Ten 1 g to już ponad 10 razy przekroczone dzienne zapotrzebowanie...


Oj taki ze mnie ekspert jak z koziej trąba.
Ja tak nie szalałam z suplami jak niektórzy na siłkach, w sklepach typu "świat koksa" można znaleźć niezłych ćpunków. My z kolagenem, kwasem hialuronowym i olejem z ogórecznika to amatorszczyzna

Też miałabym dylemat moralny, żeby mówić o bezpieczeńswie, jak się na rzeczy nie znam i co najwyżej sobie poczytam coś hobbystycznie. Nie wiem do kogo można by podbić z takim pytaniem, żeby było kompetentnie... [/QUOTE]
Oj, tam- gdzieś widziałam też do 1200mg max, a dawki ustala się chyba do przeciętnej wagi 70-75kg, więc każdy już sobie dopasuje, a w gruncie rzeczy to jest nic w odniesieniu do niektórych "fanów" wit. C. którzy potrafią po kilka gramów dziennie wcinać (mają nawet jakieś tam schematy zażywania) i twierdzą, że nic im nie jest (niektórzy twierdzą nawet, że to właśnie dzięki temu ).

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
głównie sercowe, ale wątroba też oberwała rykoszetem, więc odpada
jeśli się znasz na tych siłkowych sprawach, to poleć proszę coś w zamian
może np. ten collaflex który ja biorę by się nadał? Dziewczyny pisały, że ma dobry, naturalny skład.


Młody nie pracuje jakoś bardzo na masę (zwłaszcza, że niewskazane jest dla niego zbyt szybkie przybieranie na wadze ze względów krążeniowych; przez 4 lata siłki przybrał 9kg (teraz przez kwarantannę -2) ale wyjściowo był chudziuteńki...



ertyjnbvcxzxcvbnm dzięki za wszystkie cenne uwagi






tak, ja ten collaflex brałam ze wzgl na kwas raczej niż na kolagen (jakoś nie mam wiary co do tego kolagenu, sorry
Nawet potem myślałam, czy by nie wziąć tego collaflexu osteo, menopauza czyha, muszę zacząć myśleć raczej o kościach niż o zmarszczkach



ogólnie jestem bardzo zadowolona, to się jeszcze zbiegło z ponownym odstawieniem glutenu, więc mnie skóra nie swędzi, nie łuszczy się, no praktycznie żadnych objawów alergii nie mam a leków nie biorę w ogóle
Na objawy menopauzalne ogórecznik też dobry, ale że na alergie, to nie wiedziałam- pomyślałabym raczej o oleju z czarnuszki w tym przypadku
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując