Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-08-30, 10:06   #119
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Jakie tabletki z kolagenem na polepszenie stanu skory

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;88102219]To w takim razie ten kolagen z ryb (hydrolizowany, Gelvita) https://www.wyroby-domowe.pl/hydrolizat-zelatynowy-kolagen-rybi-p sprzedawany w sklepie wędliniarskim jaką ma spełniać rolę, skoro nie będzie galarety

Wygląda na to, że to on będzie najlepiej przyswajalny- i nawet lepiej, niż wszelkie domowe galarety i galaretki owocowe na żelatynie? Ale jeśli nie robi galarety to jak to wypić/czym zbić ten posmak, bo przypuszczam, że jednak jakiś będzie- chyba, że tak jak Ty, wypada mieszać ze smakową galaretką na kisiel, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy?
[/QUOTE]
Czytałam że hydrolizowany jest 2-3 razy lepiej wchłanialny niż zwykła żelatyna. Gdyby nie to, w ogóle bym go nie kupowała, bo zwykła żelatyna kosztuje na allegro 37zł/kg, a hydrolizat kilka razy drożej.



Ludzie rozpuszczają rybi kolagen w soku, smoothie, kawie, jogurcie- i ponoć nie czuć dziwnego posmaku. Ja takich rzeczy nie piję, dlatego dodaję szczyptę galaretki, bo w samej wodzie z MSM smakuje paskudnie.


A ten hydrolizat do wędlin to pewnie ma być zagęstnik/wypełniacz, nie w celu żelowania.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując