Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pozbywam się kompeksów i zbędnych kilogramów z Therm Line Fast!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-20, 10:50   #44
ekk
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 524
Dot.: Pozbywam się kompeksów i zbędnych kilogramów z Therm Line Fast!

Cytat:
Napisane przez justyna8813 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że jakby mi nie przysłali tych dwóch opakowań to u mnie tez by pewnie tak było
Moja mama dziś mnie dobiła trochę jak była u nas, mówi:
Ooo... Ja to bym się załamała, jakby cały miesiąc nie jeść tak niczego kalorycznego i tylko 4kilo... -nie wiem, ona myśli, że kilogramy to na łeb na szyję lecą, gdy się chce, czy co?
Cóż... Wsparcie rodzicielki... Wychodzi na to, że dziś powinnam się obeżreć, bo efekty i tak marne
To u mnie w rodzinie jest tak, że moja mama również zawsze powtarzała, że chce schudnąć, ale ciężko Jej się zabrać za siebie, więc ostatnio dla Niej wygrałam Hepatil Detox i do tego jakiś ręcznik(taki dziwny jakby mata do ćwiczeń) i wczoraj to do Niej dotarło Dzwoni do mnie - co to ma być A ja na to, że pomagam Jej się zmotywować i też ma się zabrać za siebie Zaraz banan na twarzy się u Niej pojawił i powiedziała, że teraz to już na pewno zacznie
Moja mama jest akurat takim przykładem, że jak brała ślub z moim tatą, to była tak chuda, że miała 40pare kilo (w wieku 28lat) a po urodzeniu 4 dzieci zawsze Jej coś zostawało na stanie. Nie wiem dokładnie jaką ma dzisiaj wagę(na pewno ponad 100), ale rozmiar nosi 48-50 i do tego sporo problemów zdrowotnych z tym związanych i wiem, że ja tak nie chcę wyglądać w przyszłości

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość

Ja bym chciała w miesiąc stracić 5 kg, ale póki co nic z tego, może od poniedziałku
Też bym chciała tyle, tym bardziej jak czytam, że dziewczyny po tyle tracą, ale dobre i te 3,3kg
__________________

ekk jest offline Zgłoś do moderatora