Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pozbywam się kompeksów i zbędnych kilogramów z Therm Line Fast!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-31, 11:28   #57
ekk
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 524
Dot.: Pozbywam się kompeksów i zbędnych kilogramów z Therm Line Fast!

Dziś jest 31 marca 2015r. - ostatni dzień oficjalnego programu testerskiego pn. "Testujemy Therm Line Fast"

Dziękuję Olimp Labs oraz Edipresse - Wizaż za możliwość uczestniczenia w tym projekcie

Przyszedł czas na podsumowania

18 luty --------->31 marca
waga
76,6 kg --------->72 kg
= -4,6kg
Biust -2cm
Pod biustem -2cm
Talia -2cm
Linia brzuch-boczki -3,5cm
Biodra – bez zmian (chyba, że ktoś z biodra uważa ww.miejsce)

Bryczesy -2,5cm
Uda -1cm (nadal lewe udo jest większe w obwodzie od prawego – widocznie taki mój urok)
Łydki i ramiona – bez zmian
Nie będę podawała konkretnych wymiarów w każdym miejscu – zostańmy przy ujemnych cm

Szkoda, że w ankiecie wynikowej nie było pytania otwartego, w którym mogłybyśmy opisać nasze odczucia, radości oraz rozczarowania, które występowały podczas stosowania TLF Sądzę, że prawdopodobnie wiedzę tę czerpiecie z naszych wątków, które tu prowadzimy


Znalazłam motto przewodnie, które do mnie bardzo przemówiło i chcę, aby zostało już ze mną na zawsze:
"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć.
Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."
- Jim Ryun

Do odchudzania najbardziej motywowała i nadal motywuje mnie myśl o tym, że mogę zmienić swoją formę na lepszą, aby czuć się dobrze w swoim ciele, żeby pozbyć się kompleksów, zadbać o własne zdrowie i w końcu móc uśmiechnąć się do swojego odbicia w lustrze, żeby dzieci były ze mnie dumne i mąż bardziej pożądał
W trakcie testu doszła także motywacja przez wspieranie, dobre słowa oraz wyniki dziewczyn, które również zażywały TLF W tym miejscu najbardziej za wsparcie dziękuję Justynie8813 i Kamea2000, które udzielały się aktywnie na moim wątku i dzięki Nim wiedziałam, że nie pozostaję sama na placu boju


Do tych pozytywnych zmian w mim życiu najbardziej przyczyniła się zmiana sposobu myślenia o odchudzaniu. Zawsze sądziłam, że odchudzanie = restrykcyjna dieta + masa wyrzeczeń, jednak dzięki suplementowi Therm Line zauważyłam, że podjadanie między posiłkami nie jest „obowiązkowe” i bez słodyczy również mogę się obejść. Nie mówię, że odtrącam całkowicie słodkie i przekąski, jednak jeżeli po nie sięgam, to „z głową” traktuję jako nagrodę za to, co do tej pory osiągnęłam Nie prowadziłam żadnej specjalistycznej diety, ale bardziej zwracałam uwagę na to co jem i kiedy jem. Wdrożyłam do mojego menu więcej warzyw, owoców, chudego gotowanego mięsa i ryb oraz zaczęłam pić więcej wody, zrezygnowałam z kaw oraz napojów słodzonych i gazowanych. I to właśnie powinno zostać moim nawykiem.

Bardzo lubię aktywność fizyczną i raz w tygodniu od roku chodzę na Zumbę. Niestety w mojej miejscowości nie ma takich zajęć częściej. Od ponad 2 tyg. każdy dzień rozpoczynam 40min. treningiem z MelB, co daje mi energię do „zdobywania świata” z moimi pociechami. Teraz chętniej wychodzę na spacery, częściej się uśmiecham, czuję więcej życia w sobie oraz widzę, że mąż spogląda na mnie z takim błyskiem w oku – jak kiedyś
Uśmiałam się ostatnio… Moja 13miesięczna córeczka, która zawsze obserwuje mnie z kojca, gdy ćwiczę i bije mi brawo Ostatnio, gdy zerkałam na Nią co robi, to szczęka mi opadła – patrzę, a Ona robi przysiady i później na czworaka podnosi naprzemienne rękę i nogę, tak jak ja to robię podczas ćwiczeń… Mąż się uśmiał!

Therm Line Fast dał mi zastrzyk energii, aby zacząć regularnie (słowo klucz) ćwiczyć i mieć siłę zawalczyć o lepszą siebie.



Na początku minusem był ból głowy, ale po tygodniu przeszło i wtedy dopiero zaczęłam żyć intensywniej. Innych minusów nie zaobserwowałam choć po cichu liczyłam na większy spadek masy ciała


Podsumowując, moje ciało jest jędrniejsze, skóra bardziej naprężona, mięśnie wzmocnione, kondycja się polepsza i ogólnie zaczynam rozkwitać niczym pąk na wiosnę.
Przygodę z TL będę z całą pewnością kontynuować, aby dojść do wymarzonej sylwetki
__________________

ekk jest offline Zgłoś do moderatora