Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Rolnik szuka żony"cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-08, 17:34   #1566
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;78640101]Może każda z nas ocenia inaczej Mamę Zbyszka i ich relację, bo każda z nas ma inne podejście do teściowych w normalnym życiu?

Ja nie widzę nic złego w Mamie Zbyszka, bo generalnie w życiu nie mam problemu z tym, że facet jest blisko związany z rodzicami. Ale wiele dziewczyn uważa to za coś złego. Nawet w programie było widać, że blondynce i pani z kanapką najbardziej przeszkadzała właśnie Mama Zbyszka. Miałam wrażenie, że obie chętnie by tam zostały, gdyby Mamy Zbyszka nie było, a Zbyszek sam robiłby im śniadania, pracował na gospodarstwie, po powrocie zajmował się dziećmi (to oczywiście w przyszłości), a na koniec dnia zabrał je do restauracji

Innymi słowy: Mama Zbyszka nie jest tu aż takim problemem, jak oczekiwania Zbyszka co do wyglądu i wieku partnerki (serio, on nie miał chyba żadnych innych oczekiwań, mam nadzieję, że po obejrzeniu programu zacznie szukać w trochę bardziej rozbudowany sposób), i oczekiwania partnerek co do życia na wsi i tego, ile z siebie się daje w związku.[/QUOTE]
Zgadzam się ale z drugiej strony może jakby miał oczekiwania tylko cp do wyglądu i wieku to nawet na odczepnego jako drugą wybrałby Asię zamiast pani Kanapki, była młodsza i bardziej zadbana...

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam, aby z mamą Zbyszka było coś nie tak - w sensie, aby była zaborcza albo za bardzo zżyta z synem. Mieszkają razem, dzielą się zatem obowiązkami, czemu się tutaj dziwić. Przy czym u Zbyszka rolnika to naprawdę źle by nie było, bo w zasadzie chyba tylko ogarniać gotowanie i porządki w domu. Pewnie gospodarstwo jest po ojcu Zbyszka, zatem trudno oczekiwać, że mama by się wyprowadziła, akurat w przypadku mieszkania na wsi to dla mnie dość naturalna sytuacja. A jak już mieszkają ze sobą, i nikogo innego tam nie ma, to chyba oczywiste, że są dla siebie wzajemnie towarzystwem.
Jeśli montaż nie był krzywdzący, to Zbyszek z siebie dużo nie daje, ale pewnie jakaś obrotna pani by sobie z nim całkiem sympatyczne gniazdko uwiła.
Właśnie, ludzie jadą po mamie Zbyszka a mnie się wydaje, że ona generalnie żartowała z tym postem i że później dziewczyny zostały czymś poczęstowane tylko już tego nie pokazali.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Karol to największa porazka. Nie wiem co w ogóle widziały w nim te wszystkie dziewczyny co się po zgłaszały? Taka Ania np? Kompletnie nie ten poziom. Dla mnie to kompletny dzieciak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karol to buc i dzieciak ale Ania też się nieładnie zachowała, zatajając informacje o dziecku.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora