Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Rolnik szuka żony"cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-08, 20:34   #1570
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Uwielbiam Was czytać Nie dość, że się uśmieję, to jeszcze otworzą mi się oczy na pewne sprawy (bo niestety jestem z tych naiwnych widzów, którzy nie mają wyobraźni na tyle, żeby coś przefiltrować, tylko to co widzę biorę za prawdę, a nie sztukę montażu).

A tak z ciekawości wróciłam sobie przed chwilą do wizytówek sprzed programu

Zbyszek powiedział o sobie, że jest romantyczny, hmmm

O Karolu prowadząca powiedziała, że konsekwentny

Małgosia od wizytówek zrobiła sobie zęby

Mikołaj robił niezłe wrażenie, może trochę dziwne, że tak wprost mówił o seksie, ale nawet jakoś uzasadnione mi się to wydało. Może to istotne dla niego, żeby to podkreślić, bo wspomniał o pani, która chciała być z nim coś a la biały związek, a jemu to nie odpowiada. Domyślam się, że może być nieco pań w takim wieku, które widziałyby związek na zasadach tylko przyjacielskich, więc tym dał do zrozumienia, że nie mają co pisać (jak widzę co wyczynia w programie, to przyznaję, że jednak się pomyliłam, lampka mi się po prezentacji nie zaświeciła).

No i Piotr Z wizytówki wyłania się chłopak marzenie: kolekcjoner antyków, pakuje na domowej siłce, członek grupy rekonstrukcyjnej, ma dom w stylu skandynawskim, majsterkuje, zajmuje się domem i ogrodem, pracuje w ochronie, marzył o wojsku, lubi przełamywać swoje bariery (boi się skoku ze spadochronem, ale bardzo chce spróbować). Padłam na jego hasło "Dobre produkty nie potrzebują reklamy". Że niby to o nim
Cały czas myślałam, czemu wygląda tam tak normalnie i już wiem! Bo konstruuje zdania na poziomie (pewno wypowiedzi przygotowane były wcześniej, ciekawe czy sam to przygotowywał) i co najważniejsze nie uśmiecha się tak głupkowato Nie wiem, co mu się dzieje przy tych dziewczynach, ale wygląda jakby zapomniał jak się nazywa. Na miejscu kandydatek byłabym w szoku, jakbym oczekiwała obrotnego chłopaka, a dostała Piotra, który w odpowiedzi na wszystko tylko się wyszczerza
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora