Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielbicielki słońca - czekajmy razem na lato !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-10, 02:33   #3659
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Wielbicielki słońca - czekajmy razem na lato !

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
O, Tajlandia super, byłam w marcu na Phuket, mielismy auto i jeżdziliśmy zwiedzać. Poleciałam też lokalnymi liniami do Bangkoku. Podoba mi się w dalekiej Azji, chciałabym polecieć do Wietnamu.

Teraz przede mną Afryka- w styczniu Maroko, a pod koniec lutego mój wymarzony Zanzibar
Ja się zakochałam i na pewno do Azji będę wracać.
Super! Duzo podrozy. Chociaż ja przyznam, że do Afryki mnie w ogóle nie ciągnie.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Moje rodzeństwo takie destynacje wybiera a ja mam w sumie jedną na pierwszym miejscu - Kanada, chociaż wiem że tam będę zamarzać ale dla mnie wyznacznikiem tego czy coś jest ciekawe, jest przyroda, różnorodność gatunków i zróżnicowanie krajobrazów jakie zastanę na miejscu. Poza tym kocham lasy, mogę po nich chodzić i chodzić, już czekam na wiosnę, żeby organizować te swoje wypady ze zwierzami. Nasze lasy, w przeciwieństwie do lasów w Europie Zach., jeszcze się uchowały, nikt ich nie pozmieniał w geometryczne bryły, nienaturalne twory kształtowane ludzką ręką.
Tajlandia myślę że by ci się spodobała. Jest bardzo, bardzo zielona. Dżunglę, wodospady, jeziora, morze, lasy namorzynowe, wyspy porośnięte gęsta roslinnoscia. Generalnie wszystkiego czego dusza zapragnie.
Wczoraj lazilismy po dżungli wspinając się na punkt widokowy. Można było spotkać piękne motyle, jaszurki, małpy, czy też mrówki olbrzymy. Do tego przepiękny śpiew ptaków ktorego u nas się nie uslyszy. Tylko wędrówka była jak dla mnie bardzo, bardzo trudna. Nie wiem jaka tam była wilgotność, ale bardzo wysoka i nawet jak się stało w miejscu to lało się z Ciebie jak po prysznicu. masakra. to było niezle wyzwanie dla organizmu.
Jak wchodziłam to się zastanawiałam kto mnie tak pokarał. Nie ma to jak odpoczywać na wakacjach. ale widoki u gory i dżungla wynagrodziły wszystko i nie żałuję.

Także wniosek taki, że upały bardzo dobrze znosze, ale połączenie upału i wysokiej wilgotności to już nieźle combo. Nie wiem jak ludzie tak żyją.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2019-12-10 o 02:49
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując