Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowości kulinarne cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-09, 09:55   #68
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. IV

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Tez jadłam tego kawowego, dobry Nie wiedziałam któy wziąć i zasugerowałam się tym co pisałaś, że kawa wyprzedana Ciekawi mnie kokos
Kokosowego jeszcze nie jadłam ale dużo osób chwali ale są też tacy którym nie smakuje Chrupiacy orzech też ok
Cytat:
Napisane przez _jagienka Pokaż wiadomość
nie mów tak bo zwracam tęczą! Droczę się Ty zasłużyłaś bardziej, tak wszędzie się udzielasz, a ja od wielkiego dzwonu wezmę udział xD Ale zmieńmy temat...

Właśnie te batoniki najbardziej mnie interesowały. W zbiorach mam kokos i śliwkę (dostałam) i chciałam dokupić 3 smak. Za jabłko podziękuję z cynamonem bo jeden owocowy mam. Co do kawowego... moja miłość do kawy + mało słodki = och nie dla mnie xD Jak zmuszę się do kawy to zabijam jej smak słodyczą.... Jestem bardziej napalona chyba na czysty smak orzechowy (masło orzechowe bardzo lubię, natomiast same orzechy- przeciętnie). Więc przekonałaś mnie chyba kochana na chrupiący orzech Teraz pozostaje tylko kwestia czy je odnajdę w lidlu xD
E tam.. to Ty jesteś królową chrupaczy

Śliwkę to masz chyba ode mnie Pamiętam, ze Ci wysyłałam (tylko taki smak mojej siostrze udało się dostać przed tym jak Ci wysyłałam ;/) Jabłko z cynamonem nie polecam... to taki zlepek cukru... taka landrynka, cukierek... nie smakował mi w ogóle
Kawowy jest bardzo słodki (zresztą tak jak wszystkie te batoniki) Połowa mnie zamuliła ale ja też mam niski stopień zasłodzenia Z drugiej strony moja mama lubi słodkie i też powiedziała, ze słodki
Weź i kawę i orzech Co Ci szkodzi? A te batoniki są przy kasach
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-08-09 o 09:57
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując