Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W jesienno-zimową porę wkraczamy, plotkujemy i czytamy! Cz V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-07, 07:34   #53
Ollaya
Rozeznanie
 
Avatar Ollaya
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 986
Dot.: W jesienno-zimową porę wkraczamy, plotkujemy i czytamy! Cz V.

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Oby tylko nie było gorzej





No to super na Kler nie chcieliście iść?



Pracuję na nocki i mam rozregulowany tryb doby.


Wlasnie sprawdziłam, że u nas Kler puszczaja dopiero od 14go, chociaz nie wiem czy to cos dla tz,
A tak to bardzo wybiórczo polskie filmy wrzucają do repertuaru, był Juliusz i w zapowiedziach jest Jak pies z kotem i to by było na tyle[emoji6]ale i tak ciesze się ze robią ten wysiłek i angielskie napisy dzięki czemu tz zawsze może ze mną pojsc[emoji6]

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez filozof_ka Pokaż wiadomość
Też bym chciała wiedzieć gdzie kupić buty Hej Też się zastanawiałam czy umyć okna, ale ostatecznie zrezygnowałam, bo średnio mi się chciało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Haha masz racje,weekend rządzi się swoimi prawami, jak się nie chce to laba[emoji6] ja dzisiaj mam taki dzień, leniuchowania[emoji16] chociaz może pojedziemy gdzieś do sklepu bo jest weekend klienta i ponoć ładne promocje może cos bym upolowała..[emoji848][emoji28]

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Czytam ,,Vernon Subutex'' Tom 1 i póki co jestem zachwycona idealnie wpasowuje się w moje klimaty. Trochę mi zajeżdża ukochanym Palahniukiem i jego ,,Fight Clubem'' i Żulczykiem.


Intrygująca książka, ciekawa jestem. zapisałam sobie [emoji854]
__________________
The art of being happy lies in the power of extracting happiness from common things..☆
Ollaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując