Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-09, 10:20   #3983
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Moj juz tylko akceptuje noszenie przodem do swiata. Inaczej sie denerwuje, bo nic nie widzi. Wogole, smieszna sprawa, ostatnio nie mogl usnac, wiec go nosilam i tulilam i dostawialam do piersi, no nic nie dzialalo, krecil sie i wrzeszczal. Zrezygnowana polozylam go w lozeczku i wyszlam odetchnac, a skurczybyk usnal. I generalnie jak jest najedzony i spiacy, to sam usypia. Generalnie dobrze, ale czuje sie taka pominięta i niepotrzebna
Słuchajcie, mam pecha, bo znajoma (rok mlodsza ode mnie) urodzila 4 dni po mnie i z jej strony, to chyba jakis wyscig, ktore dziecko szybciej cos osiagnie. Myslalam, ze to byla domena naszych mam/babć, ze teraz jest wszedzie dostepna wiedza jak pomagac i niepomagac dziecku, ale nieeee... tak więc, jej syn, 3 miesięczny siedzi. Jak zapytalam jakim cudem, to sie okazalo, ze siada, jak go ciagnie za rece z lezenia... :/ moge sie zalozyc, ze pewnie poduszkami tez go obkladaja i kupia mu chodzik... jak sie urodzil, to kp co 3h a jak szybciej byl glodny, to poili go woda i rumiankiem... oczywiscie mieszkaja z jej mama i to pewnie glowna przyczyna.
Tak czy siak, moj syn jest małym nieukiem, bo nie probuje nawet siadac [emoji14] nawet na boczki sie nie przekreca. Jedynie ogarnal wczoraj przekladanie zabawki z reki do reki <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując