Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuszki dra Tony'ego Catersiano.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 12:03   #1
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115

Brzuszki dra Tony'ego Catersiano.


Cześć dziewczyny

Zakładam ten wątek, bo chciałam Was zapytać, czy któraś próbowała już robić te brzuszki? Były jakieś efekty? Po jakim czasie? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć w spektakularny efekt już po tygodniu.

To opis brzuszków:

Superbrzuszki – większość z nas wie jak wykonywać popularne brzuszki brzuszki, jednak mało kto próbuje robić superbrzuszki. Aby wykonać owe ćwiczenie kładziemy na plecach i podnosimy zgięte nogi tak, aby nasze łydki były ułożone w pozycji równoległej do podłoża.. Następnie kładziemy na klatkę piersiową skrzyżowane ręce. Unosząc górną część pleców i głowę robimy wdech. Natomiast wydech robimy wracając do pozycji wyjściowej, pamiętając aby głowa nie dotykała podłogi. Ćwiczenie to powtarzamy 50 razy.

Odwrócone brzuszki – jest to kolejne ćwiczenie, które pozwoli nam osiągnąć płaski brzuch. W tym ćwiczeniu również kładziemy się na plecach, jednak tym razem przenosimy na początku proste ręce za głowę i chwytamy się rękami o coś, może to być drążek, krzesło, czy cokolwiek co utrzyma nasz ciężar. Następnie unosimy nogi tak, aby tworzyły kąt prosty z podłożem, potem lekko uginamy kolana. Teraz napinamy mięśnie brzucha, dociskamy plecy do podłoża i robiąc wdech lekko unosimy biodra o kilka centymetrów ponad podłogę. Robiąc wydech opuszczamy biodra na podłoże. Ćwiczenie powtarzamy 50 razy.

Jeśli taki watek już istnieje, to podrzućcie proszę linka, bo nie mogłam znaleźć.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując