Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-08, 12:25   #48
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

dobra odpisane
jestem dzis cierpliwa- bo mam dobry dzien

nawet u gina nie bylo strasznie jak zwykle
poszlam z badaniami moczu moimi i tz- zeby sie z ginem klocic co on mi za waly wciska ze to wina tz ze ja choruje o dziwo u tz wyniki ksiazkowe, a u mnie wszystko dobrze tylko ph mam az 7 i kazal mi wcinac wit c na potege...
no i mam gynaflor cokolwiek to jest i jak sie uzywa
a powiem wam ze przez dzisiejszy pospiech poparzylam sobie... kremem do depilacji i az sie wstydzilam rozebrac, myslalam ze sie na mnie wydrze ale nic nie mowil a piecze mnie pierunsko ale juz mascia lagodzaca posmarowalam i lepiej ale powiem wam ze dzis zimno bylo rano i celowo wlozylam sukienke i rajtki- i jak mi wialo zimnym wiatrem to az ulge z tego pieczenia-parzenia czulam nigdy wiecej nie trzymam kremu tyle co pisza pewnie jeszcze mi sie ranki porobia
asia od jasia ja ciebie tez <odp na maila> nie moge sikam
tylko wloski beda nadal jasniutkie i lekko bialo-srebrne to sobie nie mysl ze sie nagle naturalnie zolte zrobia

Bunny, widać ten typ tak ma ciemne lub mega jasne - jeśli mam taki wybór to wolę jasne
a kremikiem to też się kiedyś załatwiłam, zanim się wyleczyłam to już mi kłaki odrosły a swoją drogą gdyby mi włosy na głowie rosły tak szybko jak na nogach np. to za pół roku miałabym takie jak Buahhot

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ziaję Pro można kupić w sklepie firmowym w W-wie na Targowej
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´

Edytowane przez asia_102
Czas edycji: 2011-11-08 o 12:27
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora