Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-18, 15:20   #4993
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu również zamówiłam mydełka by Ilona i chyba jedyna nie wpadłam jakoś w zachwyt nad nimi. To znaczy fajne są i nie wysuszają mi skóry, ale spodziewałam się czegoś wow! Zapachy mydełek mnie totalnie rozczarowały, mam wrażenie, że wszystkie pachną tak samo czyli niczym- największe oczekiwania miałam do mydełka z cynamonem, a on nawet tym cynamonem nie pachnie. A ja jestem zapachoholiczką jeśli chodzi o mydełka, muszą pięknie pachnieć i kropka
Póki co daję sobie z nimi spokój, za taką cenę znajdę coś zdecydowanie lepszego, a szkoda, bo oczekiwania miałam ogromne.
A tak z innej beczki- kończy mi się balsam do ciała, szukam czegoś konkretnego na zimę i koniecznie coś bezzapachowego. Polecacie coś?

mydełka Handmade soap by Ilona dzielą się na 2 grupy - zapachowe i bezzapachowe.
Jesteś pewna, że miałaś zapachowe? bo trudno mi w to uwierzyć. Mam obecnie dużo zapachowych mydeł od Ilony i pachną bardzo intensywnie i każde inaczej.
Ja kocham je strasznie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora