Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-13, 19:44   #4545
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Ale super [emoji16]

Mamusie czy Wasze maluszki tez meczy czkawka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Ja tez bylam mega nastawiona na kp niestety zycie zweryfikowało moje nastawienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojego strasznie męczy, często po jedzeniu i w tedy ulewa jak czka [emoji85]
A jak ja chciałam kp, nigdy bym nie pomyślała że to nie jest takie łatwe. Wczoraj mały był na cycku cały dzień, jadł godzinę z jednego i godzinę z drugiego, nie mogłam kompletnie nic zrobić i rozumiem że to jest jego potrzeba bliskości ale mnie to przerosło. W nocy łapał cycka, ciągał i puszal a później płacz bo chce cycka i tak dookola. Nie wytrzymałabym tak na dłuższą metę. Chętnie biorę go do siebie na brzuch, masuje, przytulam, całuję i tak wyrażam swoją miłość do niego, niestety nie czułam wielkiej radości z karmienia. Bardziej myślałam jak ja go będę karmić na dworze czy jak przyjdą goście [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Mały zrobił mi chrzest bojowy [emoji23] pierwszy raz zrobił taka kupę ze wyszła z pampersa przeszła na body, plecy i spodenki [emoji85] nie wiedziałam jak to ogarnąć [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora