Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-13, 22:09   #4553
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Luzia - a może nie możesz ściągnąć laktatorem bo za słaba moc? Albo zły lejek?[emoji848]

Paulina - Adaś zawsze po jedzeniu jest taki? Może jakaś nietolerancja na mleko? Pytałaś o to pediatrę? [emoji4]Chodzę 🤣 Idę dzisiaj do kina na 25 lat niewinności. Ostatnie dni szaleństwa [emoji16]

Mieszkanie skończone. Ale są różne niedociągnięcia [emoji17] Szkoda. Od poniedziałku sprzątanie. I w połowie tygodnia będziemy przenosić rzeczy. Ciekawe czy mała tyle wysiedzi[emoji16]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Najważniejsze, że skończone Niedociągnięcia może kiedyś się poprawi? Zresztą zawsze jakieś są. Teraz mam nadzieję, że Twój stres już mniejszy, ze wszystkim zdążycie Obstawiam, że mała spokojnie zaczeka i tego Ci życzę!

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam na fb że szpital w którym chce rodzic wykonuje od wczoraj bezpłatnie badania przesiewowe w kierunku SMA 🥰


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Echme, super z tym testem na SMA!

A któraś z Was kupowała ten test do samodzielnego pobrania krwi i badania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie jeszcze nie kupiłam, późno się obudziłam... Ale mam w planach przez weekend kliknąć i może jeszcze zdąży dojść Tak jak Francesc_a, z Medgenu chcę brać.

Chciałam urodzić 13.02, naprawdę chciałam! A tu nic z tego jutro zaciskam nogi

Ale pewnie nawet nie będę musiała. NIC się nie dzieje. Na wieczór pojawiły się leciutkie bóle a'la okresowe, ale wciąż zero skurczów. Obstawiam, że na wtorkowe ktg też dotrę i nic się wcześniej nie wydarzy

Za to skończyliśmy dziś z naklejkami w pokoju małego. A właściwie tż skończył. Może to go odrobinę zachęci do wyjścia...?

Gdyby nie ten ból pleców, to mogłabym jeszcze odrobinę pochodzić w ciąży. Ale jednak mam coraz bardziej dość.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora