Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-18, 08:39   #52
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Ann. Też bym nazwała, jeśli by mi mocno zależało. Żadna tragedia z tego nie wyniknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety to nie przejdzie żeby dać tak samo [emoji17] to jest zbyt bliska rodzina no i dzieciaki się praktycznie razem wychowują na codzień, więc ciężko by było. Pogadam jeszcze z nimi chociaż usłyszałam już że "mamy pierwszeństwo wyboru bo nasze rodzi się wcześniej i to imię mieliśmy już dawno wybrane".

Dawno temu już wam pisałam, że to sa specyficzni ludzie i jak my zaczynalismy starania to oni podchodzili do in vitro. Wtedy przeżywałam, że jak nasze dzieci będą w podobnym wieku to ona będzie prowadzić taka niezdrową rywalizację. Bo we wszystkim musi być lepsza. My jeszcze nie pomyśleliśmy o wyprawce, a ona tydzień temu już się przechwalała, że wydała ponad 11 tysięcy a jeszcze nie ma wszystkiego i na pewno jej nie przebijemy i jej dziecko to wszystko lepsze będzie miec. A kuzyn jest jej tak poddany, że nie widzi co ona wyprawia. Trudno, nie zamierzam z nią rywalizować. Będziemy żyć swoim życiem, a oni swoim. Imię pewnie wybierzemy inne, chociaż może będzie chłopiec to będzie problem z głowy. Choć nie ukrywam, że jest mi przykro z powodu takiej złośliwości.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora