Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy LIPCOWE 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-19, 12:09   #51
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019

od wczoraj pobolewa mnie jak w ciazy, takie uczucie rozszeżania szyjki, w sluz lekko zarozowiony o ból plecow. Chgba zbliza sie okres, mam nadzieje że jak przyjdzie to nie znaczy ze juz bede miała normalnie go, w koncu kp. Z corka mialam raz po pologu a potem dopiero jakos po roku. Wcale za nim nie tęsknię.
Poza tym jestem okropnie nerwowa.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

co do szkoły, po 2-3 dnia w pierwszej klasie mojej siostry corka stwierdzila ze niepotrzebnie zdała przedszkole generalnie nie jest to zabawne, bo ma z nia horror. Nie chce robic lekcji, rzuca książkami, genedalnie wszystko na nie.
Miala zadana kolorowanke wiec chcialam ja zachecic i mowie zeby przyniosla kolorowanke swoja i mi i mojej corce jakies i razem bedziemy kolorowac. Przyniosła 3 różne kolorowanki, kredki, ale tej co ze szkoly ma zadaną już nie wzięła.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

mala biegaczka - chyba tylko rozmowa i rozmowa. Pewnie tlumaczycie ze mogl zeobic krzywde Ci, ze nie wolno tak robic. Może wyjdz z nim gdzies sama? lody? moze razem wyjdzie do jakiejs sali zabaw?
Mysle ze moze jak wyjechalas sama z córką to dopiero to wywolało w nim fale zazdrosci?
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując