Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak stworzyć związek?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-26, 14:53   #68
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Jak stworzyć związek?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorka chciałaby kogoś poznać, ale widać że niczego nie chce zmieniać. Nie wyprowadzając otoczenia z błędu (bo może nie wiedzą, że jej samotnej jednak źle) zostanie zaklasyfikowana jako kumpelka-singielka od wyskoczenia na piwo. I nic poza tym.
Idealnie to ujęłaś. Dziewczyna, która wygląda i zachowuje się jak kumpel w końcu się nim staje. Kobieta, która nie chce wyglądać jak kobieta no niestety nie przyciąga. To tak, jakby facet nie chciał wyglądać jak facet i nosił te męskie rurko - leginsy. Spoko, jako kumpel okej, ale dla sporej części kobiet aseksualny. Czas się pogodzić z rzeczywistością, wygląd jest ważny. Kobiety wykorzystują halloween, żeby ubrać się strasznie, ale z pazurem, bo chcą być kobiece. Ty planujesz wyglądać jak jakieś bezpłciowe nie wiadomo co. Ja myślę, że tutaj raz że stylistka będzie potrzebna, a dwa mocne zastanowienie się nad sobą i nad tym DLACZEGO nie chcesz wyglądać, zachowywać się i w końcu czuć się kobieco. I bez pierdół o samoakcwptacji, bo ja tutaj bardziej widzę chowanie się i uniki. Nie każda musi biegać w mini (sama nie chodzę), ale akceptuje siebie jako kobieta i lubię akcentować atuty mojego wyglądu, a nie wyglądać jak ziemniak. Jeśli ktoś ukrywa swoje mocne wizualne strony to skądś się to zazwyczaj bierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując