Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rezygnacja z podyplomówki- czy da się odkręcić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-08, 10:07   #74
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Rezygnacja z podyplomowki- czy da się odkręcić?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie. Właśnie jeden rodzic ma się ogarnąć, albo wypad. Czemu drugi ma wszystko rzucać? To po co mu ten pierwszy?






Pytaniem podstawowym jest: po co dziecko rodzicom, którzy nie mają dla niego przestrzeni życiowej, dla których ważne jest wszytko inne.


To jest kwintesencją tego problemu. Mnie lata i powiewa, kto tam będzie dziecku zapewniał _stałą_ opiekę bez przepychania dzieciaka miedzy każdym kto akurat dał się wmanewrować.


I brzydzi mnie radosne namawianie kogos do równania w dół , co spowoduje że dziecko bedzie miało gorzej.








Bo ty mi chcesz coś udowodnić, a nie ja tobie. Podajesz jakiś argument i co? Argument podany bez dowodu może być odrzucony bez dowodu. Proste.



Ty udowodnij, że korzystne dla 16 to miesięcznego, chorowitego i aktualnie chorującego dziecka, jest ograniczanie czasu jaki poświęca mu , choćby właśnie w tym przypadku: matka.
Oraz że korzystne jest dla niego w zamian, pozostawanie pod opieką ludzi, któzy się do tej opieki nie garną.
Psa by z takimi lotny Wizaz nie zostawił, ale małe dziecko juz od razu, i ku sprawiedliwości.



Proszę bardzo, czekam na badania.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując