Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spotkanie z dziewczyną z u Niej - co znaczą te gesty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-20, 17:47   #52
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Dalszy ciąg spotkań z cudowną dziewczyną

Cytat:
Napisane przez tymczasowy97 Pokaż wiadomość
Byłem już na 2 spotkaniu, ubrałem koszulę białą, kupiłem 1 długą różową różę, była bardzo zadowolona Ogólnie jest to dziewczyna bardzo szczera, bezpośrednia a jednocześnie tajemnicza. Np. przez telefon mówi, że w ogóle ie flirtujemy, pyta się, czy mi się podoba, wczoraj zaproponowała, bym się z nią wybrał na Ukrainę na wycieczkę, a wcześniej przenocował ją i pokazał moje rodzinne miasto. Dodatkowo przez fb pytała, kim dla mniej jest. Ogólnie mówi mi, że na początku będziemy się spotykać raz w tygodniu, potem 2 i może coś z tego będzie. Co o tym myśleć? Czy na następnym spotkaniu w sobotę próbować coś flirtować, sugerować coś delikatnie? Chodzi mi o to, żeby czuła, że mi zależy, ale żeby nie było desperacko.
Kilka pytań.
1. Ile jeszcze wątków założysz? Można się dopisać w starym.
2. Myślisz, że jesteśmy nią i Ci odpowiemy?
3. Umiesz myśleć samodzielnie? Masz znaki jasne jak słońce, że coś z tego może wyjść.

Tylko nie analizuj każdego słowa, nie spowiadaj się z tego, jak się ubierasz i ile kwiatów dajesz. Trochę spontaniczności!! I więcej luzu.
niepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując