Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-13, 14:23   #21
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Minimalizm w zyciu

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
wg mnie trzeba umieć we wszystkim zachować rozsądek. Moim zdaniem smartfony z dużymi wyświetlaczami to super sprawa (pod względem technicznym, ale sa kwestie, które kompletnie mi się nie podobają), można wejśc na neta pomijając kompa, co jest bardzo wygodne, jeśli chodzi o plany taryfowe to chyba normą jest, że 1 min to 1 mega, a str głównie do czytania;-) na dzien dzisiejszy jakoś szczególnie dużo nie żrą, na szczęscie, poza tym dzięki wifi korzystasz z telefonu używając neta nie tylko operatora sieci.
Wg mnie teraz najfajniejsze chyba rozwiązania to tablet (trudno raczej jako telefonu używać czegoś z 7 czy 10 calami ) i skromny zwykły ładny telefon, ale taki z punktem dostępowym, żeby można było na tablecie sprawdzić neta z komórki ;-)
Ja nie cierpię korzystać z internetu w komórce(robię to tylko jak naprawdę muszę, co to za przyjemność na niedużym wyświetlaczu). W ogóle jestem zacofana, bo wolę telefony tradycyjne, zamiast dotykowych.
Tablety też mi nie pasują, wolę laptopa 10 cali. i to jest najmniejszy ekran, na którym może mi się chcieć coś oglądać.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość

No i z tym "jak ktoś mało ma to mało wydaje" też jest różnie. Jest wiele historii kiedy ludzie biorą kredyty tylko po to by kupować i żyć ponad stan, a później nie mają z czego tych kredytów spłacić.
Dokładnie, znam ludzi którzy zarabiają dużo mniej niż ja a szaleją zakupowo dużo bardziej. (są banki, chwilówki, są 'prywatni i nieoficjalni pożyczkodawcy na wysoki procent', może rodzina czasem pożyczy trochę i zawsze skądś kasę do pewnego momentu zdobywają)

Choćbym miała 10 milionów to np nie będę kupować butów, w których ledwo 3 metry w sklepie przejdę itd.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-05-13 o 14:25
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora