Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Największe faux pas popełniane przez Młodych part II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-16, 12:37   #33
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Największe faux pas popełniane przez Młodych part II

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
u nas w rodzinie zawsze panuje przekonanie, że lepiej, żeby było więcej niż żeby ktoś miał być głodny (i to nie tylko na weselach) i choć sama uważam, że 5 dań, dwa desery (z reguły lody i tort), zimna płyta i ciasto to za dużo, bo nie jest się nawet w stanie wszystkiego spróbować. Bywało tak, że przymierzałam się do wiejskiego stołu, a tu zapowiadają ciepłe danie- to wolałam spróbować choć ciepłego. My jak na razie mieliśmy tylko skromne przyjęcie po cywilnym a i tak mnóstwo jedzenia z zimnej płyty zostało, a mieliśmy tylko obiad (dość spore porcje były), lody, tort i zimną płytę. Nie zdecydowaliśmy się na dodatkowe ciasta i drugie ciepłe danie i dobrze bo przy tak krótkim przyjęciu jak nasze to by było za dużo, sami goście tak mówili.
Myślę, że tak jak pisałyście ilość jedzenia należy dostosować do długości imprezy.
Dokładnie, trzeba znaleźć złoty środek.


Ja też nie lubię jak co chwilę trzeba przerywać zabawę i znowu siadać za stoły, pomimo tego, że nie jestem głodna. Zdarzyło mi się właśnie bywać na weselach, gdzie tych ciepłych dań było za dużo i w związku z tym były podawane często.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując