Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jestem manipulowana? Czy to tylko mój wymysł?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 23:38   #8
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Czy jestem manipulowana? Czy to tylko mój wymysł?

A jakie masz te problemy w domu? Bo jak podobne do tego, że masz okres i trzeba Cie non stop wtedy pocieszac, glaskac po glowie, wypisywać trilion smsow i latac z czekoladami, bo Ty masz okres to chyba się za dużo memów na fb naoglądałaś i powinnaś puknąć się w głowę.
Młoda jesteś, niedojrzała, za bardzo przezywasz blachostki. Staraj się to wszystko brać bardziej z dystansem, przemysł zanim coś zrobisz i powiesz, ale staraj się tez z nim szczerze rozmawiac, bo facet chce dobrze, jeśli chce rozmawiac. Bez szczerej rozmowy żaden związek nie istnieje, a z żadnym innym facetem nie musisz pisać, jeśli Ci nie odpowiada to co on wypisuje...
Nie bierz każdeJ blachostki do siebie, bo to, że nie jest tak idealnie zawsze jak w komediach romantycznych to normalka, jeśli są fochy o jakies blachostki to zamiast kluczyc i doszukiwać się nie wiadomo czego czasem wystarczy po prostu buziak i jest po temacie.
Szczerze to nie wiem z czym masz problem, ja tu żadnych manipulacji i depresji nie widzę, moze to hormony, ale powtarzam - więcej dystansu.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2018-12-21 o 23:50
stitches jest offline Zgłoś do moderatora