Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEPILACJA LASEROWA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-01, 13:09   #386
b52ce1081b2f920cd835c91111d0bf8f1958960d_66341af1e210a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 2
Dot.: DEPILACJA LASEROWA

cześć mam wykupiony pakiet 7 zabiegów light sheer desire na całe nogi, głębokie bikini i pachy. kosmetyczka ustawia mi zabiegi co 6 tygodni. mam na całym ciele bardzo bardzo rzadkie i dość cienkie włosy w kolorze ciemny blond. przed wykupieniem pakietu pokazywałam kolor włosków kosmetyczce i mówiła, że widać że melanina jest i laser spokojnie je złapie. pod pachami i na bikini miałam mimo że rzadkie, to jednak grube i ciemniejsze włoski. jestem po 3 zabiegach, pod pachami nie ma już ani jednego włoska, na bikini zostały tylko nowo odrastające na wzgórku i w niektórych miejscach mijaki, niemniej widać że laser działa i do końca serii pozbędę się wszystkich włosów. gorzej jest z nogami, na łydkach gdzie są ciut mocniejsze włosy są delikatne przerzedzenia, ale na udach mam jaśniejsze i cieńsze włosy i tu w ogólnie ma ma efektów - i to dosłownie, bo jakiś tydzień-dwa po laserze jak pociągnę gdzieś włosek to mi łatwo wychodzi z mieszka i widać że nie ma cebulki, a na udach tak nie jest, włoski nie wypadają i się nawet nie przerzedziły. nawet jak mi się zdarzy niedogolone miejsce na udach, to po zabiegu nie mam tam spalonych włosków. nie boli mnie zabieg, nie mam zaczerwienień, wiem że laser używany na mnie ma większą moc niż ta która na mnie jest używana, ale kosmetyczka się uparła że nie będzie tej większej mocy używać, bo tyle ile ona używa to zawsze działa na wszystkich. no jednak nie, na mnie nie działa. za miesiąc mam kolejny zabieg i przyjdę z owłosionymi udami, niegolonymi od ostatniego zabiegu, by jej pokazać brak efektów. tak sobie rozkminiam, że mogą być 2 powody dlaczego nie ma efektów na udach - pierwszy to że jest ustawiona za mała moc do tak jasnych włosów, a drugi to że ewidentnie ta duża głowica słabiej działa od małej, natomiast ja na udach miałam zabiegi robione wyłącznie dużą głowicą (bikini na wargach i pachy miałam robione małą głowicą i tam nie mam w ogóle włosków, czuć było że mocniej działa bo bolało i miałam podrażnienia, a po zabiegu włoski wypadały).

jakie miałyście doświadczenia z depilacją jaśniejszych i cienkich włosków? czy wiecie jaką moc depilacji ustawiała wam kosmetyczka? czy widziałyście różnicę w efektach po zabiegu między dużą głowicą a małą?
b52ce1081b2f920cd835c91111d0bf8f1958960d_66341af1e210a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując