Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki to kolor? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-02, 13:25   #2886
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki to kolor? Jak go nazwać?

Cytat:
Napisane przez Abarella Pokaż wiadomość
Hej, kobietki!
Przychodzę do Was z nietypowym kolorem.
Jestem po kilku farbowaniach tonerem La Riche Directions w kolorze Tulip. Pierwszy raz dopuściłam do znacznego sprania koloru i efekt tak bardzo mi się spodobał, że rzucam intensywny róż w kąt.
Jednak tu jest mały problem. Wiadomo, jak spierają się tonery - dość nieregularnie i nieprzewidywalnie. Jak na razie wspomagam się maseczką z gecjaną i kolor pozostaje bardzo ładny, ale boję się, że niedługo spłucze się całkiem albo, co gorsza, tylko na niektórych pasmach.
Stąd moje pytanie - znacie jakieś farby, inne tonery, które na rozjaśnionych (ale delikatnie, nie na biało - naturalnie mam dość jasny blond) włosach dadzą efekt pudrowego różu? Mieszanie odrobinki mojego tonera z dużą ilością maski nie daje efektu, kolor i tak wychodzi intensywny.

Aktualnie mam kolor podobny do tego w załączniku (krótsze włosy), chciałabym zostać w miejscu bądź iść w stronę zdjęcia drugiego. Próbowałam obfocić moje włosie, ale kolor wyszedł zupełnie inny, niż w rzeczywistości, więc dałam spokój
Serdecznie polecam przyjrzeć się Wella instamatic.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Może to, albo inną różową płukankę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-cyklamen.html
Zacznij od mocnego rozcieńczenia i potem ew. idź w górę, jeśli efekt będzie za słaby.
Z tego, co pamiętam (na 100% nie jestem pewna, bo to było parę lat temu) wypłukuje się szybciej niż np. pianka Venity.
Mi się - niestety - trzymala mega i bardzo ciężko było ją rozjaśnic. Została mi poświatą, przykryłam złotym blondem, ale i tak było ją widać.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując