Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-03, 12:51   #57
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Subskrybuję wątek
Fajnie, że już III część.
ja też subskrybuję
uwielbiam ten wątek!
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
fuksjaa cienie Clinique to 103 Buttered bronze. Jestem bardzo zadowolona, bo to takie uniwersalne cienie i mogę nimi zrobić lekki dzienny makijaż, jak i tez połączyć z czymś ciemniejszym i uzyskać mocny, wieczorowy efekt.
dziękuję za opinię
Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
IsaDora to właśnie Sandy Sky. Są zdecydowanie chłodne:iskrzący biały, szarość złamana wrzosem i różem oraz ciemny szary z nutą wrzosu.
Clinique mają bardzo podobną konsystencję. Są lekko błyszczące, satynowe. Dobrze sie nakładają. I są w cieplejszej tonacji, zwłaszcza ten brąz. W opakowaniu ten jasny wydaje się być waniliowy, jednak na oku jest dość jasny, takie ecry.
Maju, bardzo Ci dziękuję za dokładniejsze fotki! ale nie wiem czy to wpłynie dobrze na stan mojego portfela bo to kolejny kosmetyk którym baardzo mnie kusisz
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje prezenty urodzinowe i nowy lakier.
piękne
Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No i już wróciłam z zakupów biedniejsza o jakieś 180 zł to nie dużo, zwarzając na to jak bardzo jestem, zadowolona.
Niestety palteka cieni i błyszczyków, upadła mi już dzisiaj i cienie troszkę się pokruszyły. Normalnie jakby mi ktoś serce złamał
świetne zakupy też bym była wdzięczna za opinię o nowej paletce korektorów.

może dziś wkleję swoje zbiory chociaż w porównaniu do niektórych kolekcji, to mam malutko.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora