Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-14, 16:42   #3370
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie ten olejek.
Zastanawiam się jak go użyć. Czy myjesz nim cała twarz i nakladasz np na rzęsy czy może oddzielnie wacikiem przecierasz oczy. ? To się używa jak np żel z wodą czy jak mleczko , że od razu na suchą twarz? Próbuje na różne sposoby i nie mogę się przyzwyczaic do takiej konsystencji. Może coś źle robię .
Do tej pory używałam tylko mleczko i przecierałam mokrym wacikiem.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Olejki do demakijażu stosuje się na suchą twarz. Po prostu nalewa się w zagłębienie dłoni, rozprowadza na twarzy łącznie z oczami, masuje chwilę i spłukuje wodą. Olejki z emulgatorami łączą się z wodą i pozwalają się spłukać, właśnie dlatego, że mają emulgatory. Takich olejków nie ma potrzeby niczym specjalnym usuwać, zwłaszcza że one są pierwszym krokiem czyli demakijazem, potem trzeba twarz jeszcze czymś umyć.

Ja uwielbiam olejki do demakijażu, bo są proste w obsłudze, nie potrzeba do nich zadnych szmatek, wacików, tarcia, wystarczy nałożyć i wmasować chwilę przed wskoczeniem pod prysznic.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując