Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-22, 11:48   #5017
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 993
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

siabra - ale słabo Dostaniesz później ten urlop?

Kafka - kurde, dla mnie praca marzeń. Moja znajoma tak pracuje od kilku lat pisząc artykuły dla różnych branż i nie narzeka (chociaż firma ma ostatnio jakieś problemy finansowe, ale to przez nieudolnego prezesa).

Ja nie mam pojęcia, co robić z moją obecną pracą. Cały czas szukam i rekrutuję się gdzieś indziej, ale widzę że okres wypowiedzenia bardzo zniechęca. Miałam obiecującą rozmowę w poniedziałek jako tester oprogramowania - jedyny minus to forma zatrudnienia tylko jako umowa zlecenie lub B2B. Dzisiaj mam kolejną i chyba nikogo nie znaleźli w przeciągu miesiąca, bo wrzucili to ogłoszenie ponownie. Tylko wszędzie te 3 miesiące próbne, trochę niepewne w tych czasach...
Nie podoba mi się moja praca, zeszły tydzień byłam praktycznie sama w biurze. Wsparcia nadal mam tyle co nic (jedynie przełożeni gdy mają czas). Rozmawiałam o tym z kolegą pracującym krócej ode mnie o miesiąc i stażystami (miesiąc dłużej) - wszyscy twierdzą, że są problemy z komunikacją, niektórzy nawet przestają nam odpisywać na pytania. Z drugiej strony mam zatrudnienie tutaj aż do lipca, co w obecnych czasach jest chyba istotne... i chyba tylko to mnie trzyma tutaj.
Karla Electra jest offline Zgłoś do moderatora