Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-22, 22:55   #5022
netya
Raczkowanie
 
Avatar netya
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

leille;88220521] Rozumiem. Też z geografią mam podobnie, ale nie szarpnęłam się z nią na maturę, chociaż przeszło mi to przez myśl, bo ileś działów uwielbiam od dziecka.
Bardzo ciekawy zawod jak opowiadasz, szkoda, że faktycznie mocno limitowany.
Będę trzymała kciuki by udało Ci się coś znaleźć pokrewnego.

Cytat:
Napisane przez siabra Pokaż wiadomość
Jaką umowę Ci proponują?

Ja już się nacieszyłam wolnym... Już dziś dyr. dzwoniła, żebym jutro przyszła na dniówkę i potem na noc. Powód - 2 koleżanki na L4... Niby się spodziewałam telefonu, a jednak liczyłam na to, że mi się uda. Nawet szczególnie nie wypoczęłam, robiąc generalne porządki w domu... Ajjj....
Współczuję Wiem, że z pracą niełatwo teraz, a u Ciebie chyba w ogóle kiepsko, ale w takiej sytuacji bym szukała innej posady. Jednak ja nie pozwolę sobie na takie sytuacje. Człowiek nie może ani chwili odpocząć, bo ciągle stres.

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;88226046]Boję się, że wpadnę na kwarantannę z powodów pozazawodowych - np. będzie pozytywny mój facet, moja przyjaciółka, inne osoby, z którymi spędzam najwięcej czasu. I nie będę mogła iść do pracy. Jak polecimy w pracy to luz. Mam 10 dni do rozpoczęcia pracy i zwyczajnie mnie to stresuje, chociaż wiem, że nie pracują tam ludzie pozbawieni wyobraźni.[/QUOTE]

W takie sytuacji chyba ta kwarantanna jest sankcjonowana prawnie i masz l4 tak? czy ja coś mieszam. Ale fakt, jak dopiero zaczynasz no to wiadomo, chociaż przecież to totalnie niezależne od Ciebie mimo wszystko, a nie sądze by chcieli by w firmie wszyscy się zarazili i w ogóle :P
Bądź dobrej myśli!
__________________
Life is too short 4 boring music and boring beer
netya jest offline Zgłoś do moderatora