Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielbicielki słońca - czekajmy razem na lato! Część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-25, 20:34   #1817
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Wielbicielki słońca - czekajmy razem na lato! Część 2.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88870871]A potem reumatyzmy na stare lata - pardon, że ględzę jak babcia Ale mnie końcówki odnóży i rąk marzną nawet nieraz latem I na taki widok wzdraga
U mnie pochmurno i 19 st. Siedzę w parku I faktycznie na jednym drzewie zauważyłam kilka zżółkłych lisc- tyle że to uschla gałąź. No ale może tu mocniejszy wpływ klimatu morskiego wiec ta jesień później trochę...[/QUOTE]No mi też niestety. I tak że w domu teraz siedzę z gołymi stopami, ale to dlatego, że okno mam zamknięte. Na ogół już skarpetki muszę miec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
No weź, jaka jesień, jakie żółte liście.
Na drzewach za oknem wiedzę świeżo rozwinięte, jasnozielone listki. Jarzębina dopiero zdążyła się zaczerwienić.
Jeszcze sierpień, lato trwa.

A że siedzę w domu w swetrze, to inna sprawa.
U mnie już żółto na niektórych drzewach, jarzębina to od kilku tygodni już jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
No weź, jaka jesień, jakie żółte liście.
Na drzewach za oknem wiedzę świeżo rozwinięte, jasnozielone listki. Jarzębina dopiero zdążyła się zaczerwienić.
Jeszcze sierpień, lato trwa.

A że siedzę w domu w swetrze, to inna sprawa.
U mnie już żółto na niektórych drzewach, jarzębina to od kilku tygodni już jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując